Stanislav Kvaššay

Zemiansky Klášov 33 , Považská Bystrica 01701
Považská Bystrica , Trenčiansky kraj

Prerábanie domov a bytov. Výstavba rodinných domov: výkopové práce, viazanie železa, betonáže, murovanie, potery, omietky, zatepľovanie fasád. Nonstop údržba pre akúkoľvek prácu, haváriu vašich príbytkov. Montáž záhradných chát, garáží, občerstvení, domčekov na náradie a oddych, podľa požiadavky zákazníkov, od zateplenia rozmerov, farby, napríklad k vašemu príbytku, či akéhokoľvek zámeru, cena sa odvíja podľa zadania požiadavky zákazníka. Ďalšie informácie nájdete na webe, bližšie informácie telefonicky.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Elyos, s.r.o.

Dom služieb Stred 39, Považská Bystrica 01701

ALGECO, s.r.o. - organizačná zložka

Prenájom mobilných kontajnerov, výroba mobilných kontajnerov. Stavebné bunky a sanitárne kontajnery pre Vašu stavbu. Součástí dodávky stavebních kontejnerů může být i mobilní kancelář s připojením na internet a zabezpečovačkou. Pro města a obce můžeme nabídnout obytné kontejnery ve variantě antivandal i ve variantě exclusive. Naše pobočky naleznete v celé ČR a SR, nízké náklady na dopravu.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.