J & T Garden, s.r.o.

Plavnica 298 , Plavnica 06545
Stará Ľubovňa , Prešovský kraj

Spoločnosť J & T Garden,s.r.o sa zameriava na projekciu, údržbu a realizáciu záhrad, zavlahových systémov, gabiónových a záhradných stavieb, spevnené plochy, chodníky, terasy. Výroba a montáž bazénov, zastrešení a víriviek Prevádzkujeme záhradné centrum, predaj prírodného a umelého kameňa,zámkovej dlažby, exterierových kvetináčov, záhradných doplnkov z gabiónov, terasových dosiek, aj z imitácie, polyratanového nábytku a iné. Prevadzkujeme taktiež svadobnú agentúru zameranú na ralizáciu výzdoby, zapožičanie výzdoby, svetelná výzdoba, predaj svadobných doplnkov,viazanie kytic a kvetinová výzdoba..

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

BPP s.r.o.

Firma BPP sa už viac ako 15 rokov venuje výrobe záhradných chatiek, ktoré dodáva nielen na Slovensko, ale aj do mnohých ďalších štátov EU. Postupne sa ponuka vyprofilovala tak, aby pokryla čo najviac požiadaviek zákazníkov od jednoduchého náraďového domčeka až po malú luxusnú „vilku“, ktorá môže byť dominantou Vašej záhrady. Ponuku sortimentu neustále rozširujeme aby sme vyhoveli všetkým zákazníkom.

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.