Stavebníctvo, remesla a reality

EUROSAFE s.r.o.

Trezory, dátové trezory, banková technika, bezpečnostné a ohňovzdorné skrine, kovový nábytok, pokladničky, bezpečnostné dvere, zámky, mreže a fólie. Kompletný sortiment mechanického zabezpečenia. Predaj, montáž, servis. Otváranie trezorov a dverí. Firma ponúka kompletnú dodávku mechanického zabezpečenia: nábytkové, stenové a podlahové schránky a trezory, skriňové a dátové trezory; ťažkú bankovú techniku; bezpečnostné a ohňovzdorné skrine, kovové archivačné skrine a kartotéky; trezory a skrine na zbrane; príručné pokladničky a schránky na kľúče; bezpečnostné kufríky a tašky na prenos hotovostí a cenností; testery a počítačky bankoviek a mincí; bezpečnostné a reflexné fólie, autofólie; bezpečnostné, protipožiarne a interiérové dvere; uzamykacie systémy, bezpečnostné kovania, zámky a zámkové systémy. Predajom sa naše služby nekončia. Poskytujeme taktiež autorizovaný záručný a pozáručný nonstop servis a kvalitné servisné služby do 48 hodín: otváranie a oprava trezorov, oprava a repasácia starých trezorov; oprava, výmena a montáž zámkov a kombinácií; výroba náhradných kľúčov k trezorom; sťahovanie a vynášanie trezorov, kotvenie a zamurovávanie trezorov; montáž bezpečnostných dverí, mreží a zámkov; montáž bezpečnostných, termálnych, protislnečných fólií a autofólií.

BPP, s.r.o.

Firma BPP sa už viac ako 15 rokov venuje výrobe záhradných chatiek, ktoré dodáva nielen na Slovensko, ale aj do mnohých ďalších štátov EU. Postupne sa ponuka vyprofilovala tak, aby pokryla čo najviac požiadaviek zákazníkov od jednoduchého náraďového domčeka až po malú luxusnú „vilku“, ktorá môže byť dominantou Vašej záhrady. Ponuku sortimentu neustále rozširujeme aby sme vyhoveli všetkým zákazníkom.

THERMOFLOC s.r.o.

Tepelné izolácie nízkoenergetických a pasívnych stavieb fúkanou celulózou, zatepľovanie stropov, striech, stien a podláh. Drevostavby, strechy, výstavba podkroví, suché podlahy, rekonštrukcie striech.

HADES CASSOVIA.s.r.o.

Stavebná firma - stavebné a výškové práce, oprava panelových spojov, strešné izolácie, opravy balkónov, klampiarske práce a natieračské práce, rekonštrukcie budov.

EXPOL TRADE, s. r. o.

Defro SK, Expol Trade s.r.o.. Vyrábame automatické kotle na tuhé palivá a biomasy na ústredné kúrenie.AUTOKOTLY. DEFRO, STALMARK, EXPOL, EKOGREN, KG-Elektronik, EKO Pulsar

ALGECO, s.r.o. - organizačná zložka

Prenájom mobilných kontajnerov, výroba mobilných kontajnerov. Stavebné bunky a sanitárne kontajnery pre Vašu stavbu. Součástí dodávky stavebních kontejnerů může být i mobilní kancelář s připojením na internet a zabezpečovačkou. Pro města a obce můžeme nabídnout obytné kontejnery ve variantě antivandal i ve variantě exclusive. Naše pobočky naleznete v celé ČR a SR, nízké náklady na dopravu.

Termomont Dolná Krupá, s.r.o.

montáž, rekonštrukcie, opravy a údržba vyhradených plynových zariadení a tlakových zariadení

Elyos, s.r.o.

Stavebná činnosť. plastové, hliníkové okná a dvere, doplnky k oknám.

Vladimír Valentín - VALESTAV

Zaoberáme sa rekonštrukciami bytov,domov,nebytových priestorov,či už čiastočne alebo kompletne,tzn.ak potrebujete zrekonštruovať kúpeľňu ste na správnej adrese,ak chcete vymaľovať celý byt alebo len jednu izbu takisto ste na správnej adrese alebo potrebujete svoj byt či iný priestor zrekonštruovať od základu a kompletne aj s výmenou inštalácii opäť ste tu správne.Je pre nás samozrejmosťou realizovať diela v kvalite zodpovedajúcej predstavám investora a spĺňajúce požiadavky príslušných noriem....

Jaroslav Jakubašek

Štrky,piesky.kamenivo-dovoz zdarma.Realizujeme strojové potery, pancierové podlahy a priemyselné podlahy. Pusobenie po celé SR.

Malmont stavebné výškové práce, s.r.o.

Mechenice 8, Podhorany 95146

AXIS real, spol. s r.o.

Bosákova 5/a, Bratislava 85104

ACSS, spol. s r.o.

Cukrová 14, Bratislava 81339

Eva Moravčíková PROFI-ALFA

Ruttkaya-Nedeckého 2, Banská Bystrica 97401

ADBA, s.r.o.

Železničná 107/1, Rimavská Baňa 98053

Ing.Jozef Brejčák

Zochova 16, Kežmarok 06001

Proma-Energosystémy spol. s r.o.

Bytčická 89, Žilina 01009

jdrong

gessayova 41, bratislava 85103

B-EKO-M, s.r.o.

Štefánikova 25, Nitra 94911

FULLMONTs.r.o.

Podhájska 375/8, Lovinobaňa 98554

SKANVOR s.r.o.

Sklabiňa 112, Sklabiňa 03803

Visimpex, spol. s r.o.

Klčové 85/1, Nové Mesto nad Váhom 91501

Železničné stavebníctvo Bratislava, a.s.

Furmanská 8, Bratislava 47 84103

BALNEA REGIA PSW, spol. s r.o.

Vajnorská 137, Bratislava 83104

Designer - Ing. Gabriel Gurecka

Rybničná 40/E, Bratislava 83107

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.