Stavebníctvo, remesla a reality

EUROSAFE s.r.o.

Spoločnosť EUROSAFE s.r.o. zabezpečuje kompletný predaj, servis a služby v oblasti trezorovej a bankovej techniky, mechanických zabezpečovacích zariadení a panicroomov. Spoločnosť predáva len certifikované nábytkové a stenové trezory, skrine a trezory na zbrane, ohňovzdorné trezory a skrine, komorové trezory, unikové miestnosti - panicroomy, bezpečnostné kufríky a ďalšiu zabezpečovaciu techniku. Väčšina ponúkanej bezpečnostnej techniky má certifikát NBÚ. EUROSAFE s.r.o. vykonáva autorizovaný servis - núdzové otváranie, opravy trezorov a skríň, opravy po vlámaní, výmeny zámkov, výroby kľúčov, sťahovania trezorov, kotvenia trezorov a skríň, na všetkých typoch trezorov a jej zamestnanci podliehajú prísnej kontrole. Spoločnosť vykonáva predaj a servis bezpečnostnej techniky na základe vydanej technickej licencie v zmysle zákona o SBS.

BPP, s.r.o.

Firma BPP sa už viac ako 15 rokov venuje výrobe záhradných chatiek, ktoré dodáva nielen na Slovensko, ale aj do mnohých ďalších štátov EU. Postupne sa ponuka vyprofilovala tak, aby pokryla čo najviac požiadaviek zákazníkov od jednoduchého náraďového domčeka až po malú luxusnú „vilku“, ktorá môže byť dominantou Vašej záhrady. Ponuku sortimentu neustále rozširujeme aby sme vyhoveli všetkým zákazníkom.

THERMOFLOC s.r.o.

Tepelné izolácie nízkoenergetických a pasívnych stavieb fúkanou celulózou, zatepľovanie stropov, striech, stien a podláh. Drevostavby, strechy, výstavba podkroví, suché podlahy, rekonštrukcie striech.

HADES CASSOVIA.s.r.o.

Stavebná firma - stavebné a výškové práce, oprava panelových spojov, strešné izolácie, opravy balkónov, klampiarske práce a natieračské práce, rekonštrukcie budov, izolácie plochých strech, pokrývači

EXPOL TRADE, s. r. o.

Zaoberáme sa vykurovacou technikou. Sme výhradným zástupcom značky STALMARK, EKOGREN, výrobcov kotlov na tuhé palivá, KG ELEKTRONIK výrobca riadiacej techniky. Realizujeme podlahové, radiátorové kúrenia, opravy kotolní, výmeny kotlov, revízie kotolní. Projektové dokumentácie vykurovania. Máme vlastné produkty kotlov a riadiacej techniky po vlastnou značkou EXPOL .

ALGECO, s.r.o. - organizačná zložka

Prenájom mobilných kontajnerov, výroba mobilných kontajnerov. Stavebné bunky a sanitárne kontajnery pre Vašu stavbu. Součástí dodávky stavebních kontejnerů může být i mobilní kancelář s připojením na internet a zabezpečovačkou. Pro města a obce můžeme nabídnout obytné kontejnery ve variantě antivandal i ve variantě exclusive. Naše pobočky naleznete v celé ČR a SR, nízké náklady na dopravu.

Termomont Dolná Krupá, s.r.o.

montáž, rekonštrukcie, opravy a údržba vyhradených plynových zariadení a tlakových zariadení

Elyos, s.r.o.

Dom služieb Stred 39, Považská Bystrica 01701

Vladimír Valentín - VALESTAV

Brančská 9, Bratislava 85105

Jaroslav Jakubašek

Rovná 8, Bardejov 08501

Malmont stavebné výškové práce, s.r.o.

Mechenice 8, Podhorany 95146

AXIS real, spol. s r.o.

Bosákova 5/a, Bratislava 85104

ACSS, spol. s r.o.

Cukrová 14, Bratislava 81339

Eva Moravčíková PROFI-ALFA

Ruttkaya-Nedeckého 2, Banská Bystrica 97401

ADBA, s.r.o.

Železničná 107/1, Rimavská Baňa 98053

Ing.Jozef Brejčák

Zochova 16, Kežmarok 06001

Proma-Energosystémy spol. s r.o.

Bytčická 89, Žilina 01009

jdrong

gessayova 41, bratislava 85103

B-EKO-M, s.r.o.

Štefánikova 25, Nitra 94911

FULLMONTs.r.o.

Podhájska 375/8, Lovinobaňa 98554

SKANVOR s.r.o.

Sklabiňa 112, Sklabiňa 03803

Visimpex, spol. s r.o.

Klčové 85/1, Nové Mesto nad Váhom 91501

Železničné stavebníctvo Bratislava, a.s.

Furmanská 8, Bratislava 47 84103

BALNEA REGIA PSW, spol. s r.o.

Vajnorská 137, Bratislava 83104

Designer - Ing. Gabriel Gurecka

Rybničná 40/E, Bratislava 83107

Kontakty

  • (+421) 220 839 005 V pracovné dni, 8:00-16:30
  • info@aaadopyt.sk

O nás

AAAdodavatel.sk - katalóg firiem a inštitúcií obsahuje viac ako 60 tis. slovenských firiem. Firemné zápisy ponúkajú široké možnosti pre prezentáciu vašej spoločnosti.